Míčové hry - minivolejbal

 

Náš kroužek míčových her je dvakrát týdně:

                            v úterý od 13:00 do 13:45 (7. vyučovací hodina)

                         a v pátek od 12:10 do 12:55 (6. vyučovací hodina).

Děti potřebují sportovní oblečení a obutí do tělocvičny.

Kroužek je bezplatný.

Za děti na kroužku (včetně  příchodu na kroužek a odchodu z kroužku) zodpovídá rodič, ne škola. Na tuto dobu se nevztahuje úrazové pojištění školy.

Začínáme v úterý 24.září.

Náplní kroužku bude seznámení se s různými aktivitami s rozlišnými míči. Kroužek je určen žáčkům 1. a 2. třídy, což odpovídá žluté a oranžové barvě v minivolejbalu. Tímto směrem se budeme zaměřovat. Podrobnosti viz. www.minivolejbal.cz.

                

                                                                                    Na práci a zábavu se těší Alena Pulkertová                                                

Ve čtvrtek 21.11. se koná náš první turnaj ve žlutém volejbale. Turnaj probíhá v tělocvičně školy Za Nádražím v Českém Krumlově.

Držte nám palce nebo spíš celé pěsti.

My budeme bojovat.

Ve čtvrtek 21. 11. jsme mohli poprvé předvést, co jsme se od začátku roku naučili. Na turnaji bylo 12 družstev žluté barvy. Také zde bojovaly děti v barvě oranžové a červené, ale to se nás zatím netýká. Myslím, že jsme předvedli skvělé výsledky. My dali dohromady 3 družstva. Medvědi I, Medvědi II a Medvědi III. Bojovali jsme všichni statečně. A jak jsme dopadli? Nejvíce nás potěšilo absolutní vítězství Medvědů I. Medvědi II skončili na celkovém 11 místě (ve skupině třetí) a Medvědi III skončili na celkovém 8. místě (ve skupině čtvrtí). Každý dostal diplom a sladkou odměnu. Kromě tohoto turnaje se děti vyřádily ve vedlejší tělocvičně, kde bylo 5 sportovních stanovišť. Kdyby zde rodiče viděli své děti, jistě by nevěřili, co dokáží. Hlavním úkolem, zde bylo překonat strach z pohybu, z výšky, ze skoku, z míče apod. Všem dětičkám (Medvědům) děkuji za krásné odpoledne. Děkuji i asistentkám Kristýně Jakešové a Míše Šustové za pomoc při přepravě autobusem a při organizačních věcech kolem turnaje. A také děkuji maminkám, které nás přivezly zpět domů.                                                                     Alena Pulkertová - vedoucí minivolejbalu

Fotogalerie: Turnaj 21.11.

Tak už je to zase tady. Ve čtvrtek 6. března nás čeká druhý turnaj v našem minivolejbale. Všichni se moc těšíme a doufáme, že budeme opět úspěšní. A když ne? Řídíme se heslem: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

 

6. března byli naši žlutí minivolejbalisti na druhém turnaji krumlovského seriálu barevného volejbalu. Tentokrát jsme postavili 4 týmy.  Po prvním kole náhodného výběru se utkali ti nejlepší s nejlepšími podle jednotlivých tabulek. A jak jsme dopadli? To už možná víte z doslechu. Tým Medvědi I (Matteo Turcheta, Lukáš Postl, Jan Hajduch) vybojovali ve své skupině 2. místo, Medvědi II (Kateřina Fučíková, Adam Kocian, Jiří Pulkert) získali úžasné 1. místo, Medvědi III (Milan Fiala, Tadeáš Šešina, Adéla Pulkertová) ve své skupině na 4. místě stejně jako Medvědi IV (Veronika Chromá, Jan Hošna, Filip Krejčíř). Děti od 3 do 7 hodin skákaly, běhaly, lítaly nejen na samotném turnaji, ale i ve vedlejší tělocvičně, kde pro ně byl připraven opět program. Jako odměnu si vyrobily svou vlajku. Už se těšíme za 2 měsíce na další pokračování skvělého seriálu.

                                                                                                                        Alena Pulkertová

2. turnaj

Třetí turnaj

Držte nám palečky. Ve čtvrtek 24. dubna jedeme na poslední díl krumlovského seriálu v minivolejbale. Opět budeme 4 týmy. Budeme se snažit být co nejlepší.

Potřetí a naposled

Dne 24. 5. 2014 se konal již třetí turnaj v minivolejbale. Naši medvídci soutěžili stále jen ve žlutém minivolejbale. Měli jsme 4 družstva: Medvědi I (Matteo Turchetta, Lukáš Postl) ve své skupině na 2. místě, Medvědi II (Honza Hajduch, Kačka Fučíková a Verunka Chromá) ve své skupině také na 2. místě, Medvědi III (Jirka Pulkert, Honza Hošna a Adam Kocian) ve své skupině na 4. místě a Medvědi IV (Adélka Pulkertová, Milan Fiala a Tadeáš Šešina) ve své skupině na 4. místě. Dobře jsme si zahráli a umístili jsme se na skvělých místech.                            Kristýna Jakešová a Míša Šustová
 
 
 

 
 
Ale to ještě není vše. Medvídci mají slíbený ještě jeden turnaj, který se uskuteční na volejbalových kurtech v Brloze. A kdo bude náš protihráč - to je malé překvapení. 

POZVÁNKA 

 

Ve čtvrtek 19. 6. 2014 se koná turnaj v minivolejbalu. Na volejbalovém hřišti v Brloze v 16:00. Za nepříznivého počasí v tělocvičně. Zveme maminky, tatínky, babičky, dědečky. Přijďte se podívat, jak jsme se naučili hrát náš barevný (zatím jen žlutý) volejbal.