Minivolejbal 2014/15

 

Vážení rodiče,

v kroužku minivolejbalu budeme pokračovat i v tomto školním roce. Bude zde místo i pro nováčky. Kapacita je ale omezená.

Scházet se budeme v pátek.

První a druhá třída 6. a 7. vyučovací hodinu (tj. od 12:10 do 13:45) – přijdu si pro ně do družiny a odcházet budou s děvčaty z 9. třídy.

Třetí třída 7. a 8. vyučovací hodinu (tj. od 13:00 do 14:30) – přijdou sami z družiny a po skončení je odvedu.

Začínáme v pátek 19. září.

Děti potřebují sportovní oblečení a obutí do tělocvičny – předpokládám, že mají věci na tělocvik ve třídě.

 Za děti na kroužku (včetně příchodu na kroužek a odchodu z kroužku) zodpovídá rodič, ne škola. Na tuto dobu se nevztahuje úrazové pojištění školy.

Kroužek je sice bezplatný, ale na nákup jednotných triček na turnaje na zápisné turnajů a podobné výdaje prosím o 300,- Kč. Povedu podrobné účetnictví, do kterého můžete kdykoli nahlédnout.

Případné dotazy Alena Pulkertová 605814061, ajapulkrt@seznam.cz

 

Turnaj 13.11.

 
Tak máme úspěšně za sebou 1. turnaj Krumlovské oblasti. Zkušení hráči už věděli do čeho jdou a nováčci si rychle přivykli sportovnímu prostředí v ČK. O proti loňsku je novinkou možný postup do krajského finále. Všichni bojovali jako medvědi, aby ne když se celá naše parta jmenuje Medvědi z Brloha. Pro větší přehlednost byly i jednotlivé týmy pojmenovány - za žlutou barvu hráli Kodiak (Verunka Chromá, Tadeáš Šešina) - 4. místo, Grizzly (Jirka Pulkert, Honza Tancer, Šimon Boháč) - 1. místo a Baribal (Milan Fiala, Terezka Kadleců, Honza Pavlík) - 1. místo, za oranžovou barvu hráli Kluci a Hoolky (Matteo Turchetta, Honza Hajduch, Lukáš Postl, Anežka Kapounová, Adélka Pulkertová) - oba týmy na 3. místě. Budeme poctivě trénovat, abychom i v dalších kolech byli alespoň takto úspěšní.
 
 

 

2. TURNAJ

 

29. ledna odměnou za vysvědčení nám byl 2. turnaj Krumlovské oblasti. Bohužel v té době už uhodilo „chřipkové období“ a proto nám chyběl jeden tým a to Grizzly. Ostatní ale opět úspěšně bodovali. Kodiak (Verunka Chromá, Tadeáš Šešina, Vojta Hajduch) - 1. místo, Baribal (Milan Fiala, Terezka Kadleců, Honza Pavlík) - 2. místo, v oranžové barvě hráli Kluci a Hoolky (Matteo Turchetta, Honza Hajduch, Lukáš Postl, Anežka Kapounová, Kačenka Fučíková) - oba týmy na 3. místě. Koncem března nás čeká závěrečný turnaj, který rozhodne o případném postupu do kraje. My se budeme snažit, aby alespoň některému týmu se to podařilo a věřte – našlápnuto máme dobře.

 

3. turnaj

 
Ve čtvrtek 26. března jsme se utkali na posledním turnaji okresního formátu. I tentokrát jsme byli úspěšní. V oranžové barvě - kluci (Matteo Turchetta, Honza Hajduch, Lukáš Postl) obsadili 1. místo, holky (Anežka Kapounová, Kačenka Fučíková) obsadili 4. místo.
V barvě žluté Baribal (Milan Fiala, Tadeáš Šešina) na 1. místě, Kodiak (Jirka Pulkert, Honza Tancer) na 2. místě a Grizzly (Verunka Chromá, Šimon Boháč) na místě 3.  
Slibovala jsem, že se budeme snažit a opravdu se tak stalo. Proto nás 19. dubna čeká krajské finále.
 
 

3. turnaj

<< 1 | 2

Krajské finále 19.4.

 
19. dubna jsme se utkali v Českých Budějovicích s dalšími týmy z celého kraje. Ve třech týmech žlutého volejbalu jsme museli během turnaje udělat malou změnu, protože jsme měli zranění. Vše se ale obešlo bez následků a Honzík se může těšit na svůj další turnaj. V oranžové barvě jsme měli pouze jeden tým. Všichni měli chuť získat medaile a tak se to vlastně všem podařilo. Zde jsou výsledky. 
 

Žlutí                                                                         Oranžoví

1. Krumlov A                                                              1. Hlincovka B

2. Krumlov C                                                              2. Krumlov A

3. Hlincovka C                                                            3. Hlincovka A

4. Hlincovka B                                                            4. Hlincovka C

5. Brloh C (J. Tancer, J. Pulkert, A. Pulkertová)    5. Oskárci B

6. Brloh B (T. Šešina, M. Fiala)                                 6. Krumlov C

7. Krumlov B                                                              7. Plešivec B

8. Krumlov E                                                               8. Krumlov D

9. Tábor                                                                       9. Oskárci A

10. Brloh A (V. Chromá, J. Pavlík)           10. Brloh A (K. Fučíková, M. Turchetta, L. Postl)

11. Hlincovka A                                                         11. Plešivec A

12. Krumlov D                                                           12. Krumlov B

A co že znamenají ty vytučněné týmy?????????????????????

Správně!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Z každé barvy postupuje 7 týmů do oblastního kola a mezi nimi máme i my dva týmy. 

Oblastní finále se koná také v Českých Budějovicích 20. a 21. června.

Už teď se těšíme a určitě jako vždy se budeme snažit o nejlepší výkony.

krajské finále 19.4.

Oblastní finále

O víkendu 20. a 21. června jsme se zúčastnili oblastního finále v minivolejbale. Na hřišti se potkalo téměř 900 minivolejbalistů. Akce se konala v areálu Meteoru v Českých Budějovicích za účasti 273 týmů ze sedmi krajů.  Ve žluté barvě (v níž jsme byli nominováni do finále) bylo 50 týmů. Naši sportovci se umístili na 21. místě (Honza Tancer, Jirka Pulkert, Adélka Pulkertová) a na 38. místě (Katka Fučíková, Milan Fiala, Tadeáš Šešina). V sobotu večer všichni účastníci navštívili utkání Světové ligy ČR – Francie v Budvar aréně. Samotní reprezentanti zavítali v sobotu dopoledne do areálu Meteoru ještě před samotným zápasem. Proběhla zde autogramiáda a focení. Pro naše nejmenší to byla veliká zkušenost a obrovský zážitek. Za jejich odvahu a za píli jim velice děkuji a přeji hodně úspěchů i v dalších letech.    

Oblastní finále

Dosmečná

24. června se všichni minivolejbalisti setkali na dosmečném turnaji na hřišti v Brloze. Zahrál si každý s každým a získali sportovní dáreček ze sponzorského daru od obce Brloh.

Všem minivolejbalistům děkuji stejně jako jejich rodičům, obci Brloh a dalším sponzorům za úspěšnou sezónu. Těším se v příštím školním roce. Alena Pulkertová